שרון הילדה הכי יפה בגן

שרון הילדה הכי יפה בגן

שרון תמיד הייתה הילדה הכי יפה בגן, בכיתה, בשכבה ובצבא. היופי שלה היה עוצר נשימה, וסובב אחריה לא מעט ראשים משני המינים. היא הייתה תלמידה רגילה, ומעבר ליופייה היא לא בלטה במיוחד, והשתדלה למשוך אליה כמה שפחות תשומת לב. את חיזוריהם של בני גילה שרון תמיד דחתה על הסף, ולמרות שתמיד הייתה מוקפת מחזרים, אף פעם לא ראו אותה עם מישהו קבוע, שאתו הייתה חוזרת הביתה. מין עוף מוזר.

את חיי הסקס שלה שרון שמרה לעצמה, ודאגה תמיד לשמור על פרטיותה ולהימנע משיחות פתוחות על יחסים של בינו ובינה, מעולם לא הרגישה צורך לשתף.

אולם, לשרון היה סוד ששמרה אותו לעצמה בלבד, וזאת מכיוון שהיא חשה בושה בעצם קיומו של סוד כזה בחייה.

שרון הייתה נערת ליווי וממש לא מבחירה.

שרון גדלה בבית שבו אמה נפטרה כשהייתה ילדה קטנה, ואביה התמכר לאלכוהול ולהימורים. במשך הזמן אביה הפסיד הרבה כספים, והסתבך בהלוואות בשוק האפור. כאשר החלו להגיע אליהם נושים הביתה, הציע האב את בתו לאחד הנושים כבחורה שתעבוד אצלו בתור נערת ליווי, עד שיימחקו לאב חובותיו.

איך שרון תשתף מישהו בדברים האלו? היא הרגישה כאילו הקרקע נשמטת מתחת לרגליה, הדמות שהייתה אמורה לשמור עליה מכל משמר בגד באמונה!!!

הופעל על שרון לחץ אטומי מצדו של אביה, עד שהיא לבסוף השתכנעה לעבוד בתור נערת ליווי. ולאחר תקופה שנראתה לה כנצח, היא סיימה את חובו של אביה, ויצאה מהבית לחיים עצמאיים משלה.

הנתק שנוצר היה בלתי נמנע, ובמשך הזמן שרון מצאה את עצמה ממשיכה לעבוד בתור אחת מאותן נערות ליווי, ואפילו נהנית מזה, כי סוף סוף היא עבדה בשביל עצמה, ושילבה גם כסף וגם הנאה בחייה.

היא למדה לנצל חולשות של גברים ולשחק בהם עבור התועלת האישית שלה, למרות העובדה שכל אחד מהם קיבל ממנה את התחושה שנראתה על פניו אמתית, כי הוא האחד והיחיד עבורה, וכי הגבר שלו היא מעניקה שירותי ליווי הא הכי מיוחד בשבילה.

אלו היו המיומנויות שלה, זאת הייתה הצלחתה, וזאת הייתה ההנאה שלה.