סקס מנייק

סקס מנייק

שמי לביא, ואני מכור לסקס. כמה שיותר עדיף, עם כמה שיותר עוד יותר טוב ואם זה עם כמה בנות במקביל, זה מעולה… אין לי שובע, ואני יכול לעבור ימים שלמים עם שתייה בלבד, חטיף אנרגיה וסקס, סקס, ועוד קצת סקס.

אני חייב להשכיב כל בחורה שעוברת לידי, מכור, אני יודע, בעיה? לא מבחינתי.

בשלב מסוים כבר איבדתי את הטעם בסקס רגיל עם בחורות שהכרתי במועדונים, הרגשתי שמיציתי את הסקס עם בחורות "רגילות" וחיפשתי ריגושים במקומות אחרים. לא ידעתי איפה עוד לחפש, הרי עברתי את כל המועדונים בעיר. עד שיום אחד עברתי ליד מועדון חדש בדרום תל אביב, שבו עוד לא הייתי. נכנסתי למועדון ועמדתי נפעם ממה שראיתי שם. העושר שהיה שם בלט לעין כל, הבחורות שהסתובבו שם והתחככו עם אנשים בגילאים של האבות שלהם גרמו לי להבין שהגעתי למקום הנכון מבחינתי. הרגשתי שהגעתי הביתה, וכאן אוכל למצוא בנות כאוות נפשי. משהו בהן שידר לי שאלו לא סתם בחורות, אלא נערות ליווי חיפה שעובדות בזה למחייתן. למען האמת זה לא שינה לי, שמעתי כל כך הרבה סיפורים על מיומנויות של נערות ליווי קריות, שהחלטתי שאני קופץ לתוך זה וחוגג. כסף לא היווה עבורי בעיה. אני איש היי טק עם בסיס כלכלי מוצק מאד עוד מבית הוריי.

התיישבתי בכורסא במעין חדרון צדדי ודי פרטי, וכמה דקות לאחר מכן ניגשה אלי מלצרית חמודה לקחת ממני הזמנה. תוך זה שאני מזמין ויסקי משובח, שאלתי אותה ישירות אם יש כאן נערות ליווי ? והיא בשלווה ענתה לי שאני יכול רק לבחור ולחגוג. לאחר שהלכה ממני הגיע אליי אחד מבעלי המקום והתיישב לצדי, התחלנו לנהל שיחה והוא אמר לי שהוא מבין שאני מחפש כמה נערות ליווי יחד. הנהנתי בראשי לחיוב ומשם הדברים זרמו.

את המשך הלילה ביליתי בדירה דיסקרטית, באזור ששייכת לבעל המועדון עם שלוש נערות ליווי שדות, שעשו לי את הבית ספר של החיים. חשבתי שהגעתי לגן עדן עלי אדמות. הסקס היה הסקס הכי טוב שחוויתי בימיי. מה שנקרא – הרוויחו לקוח מרוצה ומאושר.