נעמי נערת ליווי חדשה

נעמי נערת ליווי חדשה

אני לא בדיוק יודעת מה גרם לי להימשך בלילות לתחנה המרכזית הישנה בתל אביב. אני בחורה שלפי כל הנורמות החברתיות גדלה במקום ההפוך לגמרי מאזור התחנה המרכזית. נולדתי בתל אביב וגדלתי בשכונת אפקה בצפון תל אביב. ילדה טובה מבית טוב, שתמיד עשתה מה שציפו ממנה: לימודי בלט, צופים, מעורבות חברתית בעמותת צער בעלי חיים, התרמות, חונכות בנוער בסיכון ועוד ועוד. כמו שאמרתי, ילדה טובה מבית בורגני טוב, שהחזות החיצונית המושלמת הייתה חשובה בו יותר ממה שהולך בתוך הבית.

הוריי תמיד דאגו ממה יגידו השכנים, שהם יהיו הראשונים להחליף רכב, הראשונים לטוס למקומות אקזוטיים, הראשונים לנקר עיניים. פקאצות! תמיד אמרו לי ולאחי להיות מנומסים, לחייך גם כשבפנים כואב, ועוד כהנה וכהנה דברים. אנשים שלא היו מהמעמד החברתי שלנו נחשבו בעיניי הורי נחותים ולא ראויים בכלל להסתובב בקרבתם, על אחת כמה וכמה אנשים שלא שפר עליהם גורלם הכלכלי. הוריי בזו לאנשים כאלו, ואני נגעלתי עד עמקי נשמתי מהוריי על היותם כאלו.

המשיכה שלי לאזור התחנה המרכזית הישנה הייתה כנראה בלתי נמנעת בסופו של דבר. זכור לי שבאחת משיחות הסלון שהיו אצלנו בבית, אימא שלי זרקה משפט שזעזע אותי עד עמקי נשמתי. "אני בטוחה שכל הזונות וכל נערות ליווי בדרום הן בנות שבאו ממשפחות נחותות כמו אלו מדרום תל אביב. צריך לכלוא אנשים כאלו שלא יסתובבו בינינו".

יום למחרת אותה שיחת סלון "מדהימה" יצאתי מהבית והודעתי להוריי כבדרך אגב שאני יוצאת לפעילות של הצופים, ושלא יחכו לי כי אחזור מאוחר. תגובתם הצוננת לא בדיוק הפתיעה אותי כי כבר התרגלתי שהם לא בדיוק מתעניינים באמת היכן אני נמצאת ועם מי אני מסתובבת, לא יודעת אם אי פעם הייתה שם דאגה אמתית לשלומנו. בכלל לא תכננתי ללכת לפעילות, אלא למרכזית הישנה. שם פגשתי לראשונה אנשים שחוו על בשרם את קשיי היום, ביניהם גם זונות וגם נערות ליווי שבשיחות איתן גיליתי נשים מדהימות ומעניינות. לא כולן באו ממשפחות מצוקה, בחרו במקצוע הזה מתוך שיקול כלכלי טהור. נמשכתי לעולם הזה של נערות הליווי ובמשך הזמן מצאתי את עצמי עובדת כנערת ליווי אחרי השירות הצבאי שלי ונהנית מכל רגע ורגע. שם קיבלתי אהבה שהייתה חסרה לי בבית, גם אם היא הייתה תמורת תשלום.

מעניין מה אמא שלי הייתה אומרת, לו הייתה יודעת במה עוסקת בתה נערת ליווי באשקלון מקצועית …