משה השוטר בדירות דיסקרטיות

משה השוטר בדירות דיסקרטיות

משה, קצין מוערך במשטרת ישראל, פיקד על יחידה במשטרה, שכל תפקידה היה למגר את תופעת הדירות הדיסקרטיות בישראל. מה שאף אחד לא ידע זה שמשה עצמו הוא לקוח קבוע של כמה נערות ליווי איכותיות, אשר מקבלות את הלקוחות שלהן בכמה דירות דיסקרטיות. לא פעם משה היה מודיע מבעוד מועד על מבצע פשיטה מתקרב על כמה דירות דיסקרטיות שהיה בהן לא מעט להסתיר, וזאת על מנת שנערות הליווי שעובדות שם לא יהיו במקום בשעת הפשיטה המיועדת.

למשה היו שתי נערות ליווי מועדפות, שאליהן נקשר באופן חריג, והעדיף אותן על בסיס קבוע. ככל שהוא היה חריף ויצירתי בעבודתו, ככה הוא גם היה במיטה. הדמיון שלו עבד שעות נוספות, וכמעט כל פעם שהיה מגיע לאחת הדירות הדיסקרטיות, הבנות היו נענות לכל בקשותיו, הוא היה לקוח שידע לכבד את נערות הליווי שלו.

במטה המשטרה הרגישו כבר תקופה שיש חפרפרת בין שורות המשטרה, והתחילו לחקור בחשאי את היחידה, להבין מי מדליף מידע מבעוד מועד ומונע מהיחידה לעשות את תפקידה. אחד החשודים המרכזיים שלהם היה משה עצמו, ולכן הם העדיפו לפנות לאחד מסגניו, ולנער את השורות.

ערב אחד, משה הגיע לאחת הדירות הדיסקרטיות, לסקס פרוע עם נערות ליווי בירושלים. משהו באינסטינקטים שלו שידר לו שסוגרים עליו, ושימיו במשטרה בכלל וביחידה בפרט היו ספורים.

כבר לא עניין אותו כלום, אשתו עזבה אותו, ילדים לא היו לו, והוא הרגיש שחייו ריקים מתוכן וחסרי משמעות. אי אפשר לדעת מה היה בראשו של משה באותה תקופה, הוא עבר משבר בחייו האישיים, אשר שיבש את דעתו והמפלט המנחם שלו היה בדירות הדיסקרטיות.

את גניחות ההנאה שבקעו מחדר השינה היה קשה מאד לפספס, משה היה כרוך בין רגליה של נעמה, אחת הבנות, כשהוא נכנס ויוצא ממנה בכל כוחו, בעוד שיעל, השנייה, מוצצת את שק האשכים שלו במקביל. הוא הסתובב לפתע, הפך את יעל על גבה, ודחף אליה את הזין שלו כאחוז טירוף. כל הזין שלו היה בפנים, והוא הרגיש את חום גופה של יעל בוער בו. הוא התחרפן מעונג.

בעודו גומר בתוך יעל,  תוך שהוא זורק את ראשו אחורה, פרצו השוטרים לדירה ונאלמו דום.

מפקדם נתפס במערומיו, כשחלקם חשים שהוא מגשים להם חלום.

הוא חייך חיוך סתמי, ותוך דקות הם כבר היו לבושים ואזוקים.

משה שר את שירת הברבור שלו באחת מאותן דירות דיסקרטיות שאהב.